Cenię ludzi którzy bez względu na okoliczności życia potrafią wyznaczać sobie nowe cele, aby wyrwać się z obecnej sytuacji. Połowę swojego dotychczasowego życia spędziłem na budowaniu relacji biznesowych z innymi. Cała moja przygoda z uświadomieniem sobie co chciałbym w życiu robić zaczęła się od 18 urodzin kiedy to dzięki swoim bliskim mogłem zwiedzić prawie całą Europę i zobaczyć że nie ma granic co do możliwości rozwoju i że wszyscy jesteśmy względem siebie równi. Jedyne co może nas wyróżnić to pragnienie do rozwijania swoich umiejętności i kompetencji.

Dlatego też zdobywając ogromne doświadczenia, pracując w największych na świecie korporacjach na stanowiskach sprzedażowych doszedłem do etapu kiedy to stwierdzasz że każdy kolejny krok jaki wykonasz w swoim życiu zawodowym będzie nie twoim ale krokiem innych ludzi. Dlatego też postanowiłem że godzę się na ponoszenie ewentualnych porażek w zamian za wolność decydowania o swoim losie w pełni tego słowa znaczeniu. Ale nic tak nie napędza jak sukces innych ludzi dzięki twojej pomocy. Tak więc zbierając całe swoje doświadczenie sprzedażowe i dodając do tego ukończenie szkoły trenerów na Uniwersytecie Jagielońskim zostałem Trenerem Skutecznych relacji biznesowych.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oraz pasji wykonywanego zawodu przekonałem wielu swoich klientów że umiejętność sprzedaży i budowania relacji jest umiejętnością tak samo potrzebną i naturalną w biznesie jak umiejętność oddychania.

PARTNERZY

Jda
8B
TB
Convers
Międzynarodoy instytut rozwoju
Ewitryna
Uniwersytet łódzki
Biotechmedia
Tydzien przedsiebiorczosci